دیدار استاندار کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید «البرز اکرم‌کیش»/خانواده‌های شهدا شایسته تکریم هستند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۸
حسین کلانتری با تاکید بر اینکه خانواده‌های شهدا شایسته تکریم هستند، بیان کرد: خانواده شهدا نیازی به احترام و تکریم کسی ندارند و ما نیازمند آنها هستیم و باید به سراغ آنها برویم.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از  یاسوج، «حسین کلانتری» استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز با همراهی رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان،معاون تعاون بنیاد شهید وامور ایثارگران ، مشاور استاندار در امور ایثارگران، و جمعی از مسئولان با خانواده شهید «البرز اکرم‌کیش» از شهدای مبارزه با قاچاق کالا، دیدار و گفت‌وگو کردند.
«حسین کلانتری» استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار اظهار داشت: خانواده‌های شهدا بهترین خانواده‌های جامعه هستند و این موضوع را در عمل ثابت کردند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: بهترین دارایی انسان جان شیرین او است و شهدا این دارایی ارزشمند را برای آرمان‌های نظام و اسلام فدا کردند و یادشان برای همیشه زنده است.
کلانتری با تاکید بر اینکه خانواده‌های شهدا شایسته تکریم هستند، بیان کرد: خانواده شهدا نیازی به احترام و تکریم کسی ندارند و ما نیازمند آنها هستیم و باید به سراغ آنها برویم.
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به نقش ارزشمند همسران شهدا، گفت: نقش همسران شهدا در تربیت فرزندان و گسترش فرهنگ ایثار قابل تقدیر است.
شهید «البرز اکرم‌کیش» در سال 1355 در لوداب دیده به جهان گشود و دارای سه فرزند است. آن شهید والامقام در تاریخ 19 فروردین 1390 در ایست بازرسی کنجی بندرعباس در درگیری با قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل آمد و در گلزار شهدای بخش لوداب به خاک سپرده شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341826