آیین تکریم و معارفه مدیران بهبود کفیت در بیمارستان میلاد شهریار برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۴
دکتر پژمان آقایی در آیین تکریم و معارفه مدیران بهبود کیفیت بیمارستان میلاد شهریار از خدمات ابومعاش زاده مدیر سابق بهبود کیفیت تجلیل و برای قربان خواه در پست جدید آرزوی توفیق و سربلندی کرد.
آیین تکریم و معارفه مدیران بهبود کفیت در بیمارستان میلاد شهریار برگزار شد
 
به گزارش ایثار" در آیین تکریم و معارفه مدیران بهبود کیفیت از زحمات ابومعاش زاده مدیر بهبود کیفیت و اعتبار بخشی بیمارستان میلاد شهریار تقدیر و قربان خواه بعنوان مدیر جدید این بخش معرفی شد.
در این مراسم دکترپژمان آقایی، رئیس بیمارستان در این مراسم با قدردانی از زحمات خانم ابومعاش زاده، مدیر بهبود کیفیت و اعتبار بخشی بیمارستان، گفتند: مدیریت بهبود کیفیت و اعتبارسنجی در بیمارستان ها کاری بسیار سخت است و خانم ابومعاش زاده در این حوزه فعالیتهای ارزشی بسیاری داشته است. 
رئیس بیمارستان میلاد شهریار ادامه داد: واحد بهبود کیفیت یک واحد بسیار مهم درامر اعتباربخشی است که امیدواریم خانم قربان خواه هم بتوانند در این سمت مثل مدیر قبلی موفق باشند. ازطرفی جابجایی هم برای سیستم و هم برای افراد خوب است تا انگیزه ها از بین نرود. بنده ازطرف کارکنان بیمارستان برای خانم ابومعاش زاده آرزوی موفقیت می نمایم و از زحمات ایشان در این مدت ۴سال نهایت قدردانی را دارم.
خانم ابومعاش زاده ضمن تشکر از ریاست و کارکنان مجموعه بیمارستان میلاد در این جلسه عنوان کردند: از زحمات  جناب آقای دکتر آقایی تشکر می‌کنم و امیدوارم در این مدت که مدیریت بهبودکیفیت این بیمارستان را برعهده داشتم، توانسته باشم با کمک شما بزرگان و کارکنان عزیز، وظیفه خود را انجام داده باشم.
درپایان این مراسم ضمن اهداء یادبود به مدیر سابق بهبود کیفیت، خانم قربان خواه به عنوان مدیریت جدید این پست معارفه گردیدند.
کد مطلب: 341835