داخلی صفحه اصفهان خبر
 
الهام آزاد نماينده مجلس شورای اسلامي:
حل مشكلات خانواده‌های شاهد و ايثارگر اولويت مجلس است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸
نماينده مردم شهرستان‌های خوروبیابانک و نائین در مجلس شورای اسلامی گفت: رسيدگي به مسائل و مشكلات خانواده معظم شهدا، ايثارگران، جانبازان و آزادگان در اولويت اول كاری نمايندگان مجلس قرار دارد.
حل مشكلات خانواده‌های شاهد و ايثارگر اولويت مجلس است
 
به گزارش ایثار اصفهان، الهام آزاد نماينده مردم شهرستان‌های خوروبیابانک و نائین در مجلس شورای اسلامی به همراه محبی معاون فرماندار، صادقین بخشدار مرکزی و رشیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، در ديدار با خانواده شهیدان «حمید و احمد رئیسی» اظهار داشت: ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و اقتدار و عظمت امروزی نظام نتيجه جانفشانی شهدای گرانقدر، جانبازان دلير و آزادگان سرافراز ميهن بوده و نمايندگان مردم در مجلس تلاش برای تحقق خواسته خانواده‌های ايثارگر را افتخاری برای خود می‌دانند.
وی اظهار داشت: تا زمانی كه فرهنگ ايثار و شهادت در كشور زنده است گزندی از جانب دشمنان متعدد انقلاب و نظام اسلامی به كشور نخواهد رسيد.
وی حضور در منزل شهدا و ايثارگران و ديدار با خانواده‌ها را كمترين كار مسئولان در مقابل كار بزرگ شهدا و ايثارگران دانست و گفت: زنده كردن نام و ياد شهيد كمتر از شهادت نيست و مسئولان در رسيدگی به مسائل و مشكلات اين خانواده‌ها وظيفه سنگينی برعهده دارند.         
انتهای پیام/
کد مطلب: 341838