داخلی صفحه اصفهان خبر
 
برگزاری مراسم معارفه معاونین بنیاد منطقه یک استان اصفهان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۴
مراسم معارفه معاونین بنیاد منطقه یک استان اصفهان، با حضور مدیرکل بنیاد استان برگزار شد.
برگزاری مراسم معارفه معاونین بنیاد منطقه یک استان اصفهان
 
به گزارش ایثار اصفهان، همزمان میلاد امام رئوف(ع) مراسم معارفه معاون اداری مالی، تعاون و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک استان اصفهان، با حضور داریوش وکیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، حبیب‌الهی رئیس بنیاد منطقه یک، شاه‌نوروزی معاون توسعه و منابع انسانی و جمعی از مدیران ستادی در بنیاد منطقه یک برگزار شد.
وکیلی مدیرکل بنیاد استان در این مراسم اظهار داشت: خدمت کردن در بنياد شهيد و امور ايثارگران يک عبادت است و خدمت به خاندان شهدا که بهترين بندگان خدا هستند افتخار بزرگی است که نصيب هر کسی نمی‌شود.
وی ادامه داد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با خدا معامله کرده‌اند، اکثریت این قشر عزیز بدون توقع هستند و خدمت صادقانه و خالصانه به آنان یک اصل اساسی در نظام جمهوری اسلامی و دارای اجر عظیم اخروی است، از این رو این نوع خدمت افتخاری بزرگ برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران به شمار می‌رود.
گفتنی است، در این مراسم سیدجواد اسماعیلی‌فر به عنوان معاون اداری و مالی، احمد قوچانی تحت عنوان معاون تعاون و امور اجتماعی و محمدرضا گرجی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد منطقه یک معرفی شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341848