داخلی صفحه اصفهان خبر
 
امام جمعه موقت کاشان:
انسان‌های زیادی به دست مدعیان دروغین حقوق بشر ترور شده‌اند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴
حجت‌الاسلام محمدرضا اسلامی‌تبار، امام جمعه موقت کاشان، در نماز جمعه کاشان در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان اظهار داشت: انسان‌های زیادی به دست مدعیان دروغین حقوق بشر ترور شده‌اند.
انسان‌های زیادی به دست مدعیان دروغین حقوق بشر ترور شده‌اند
 
به گزارش ایثار اصفهان، حجت‌الاسلام محمدرضا اسلامی‌تبار، امام جمعه موقت کاشان، در نماز جمعه کاشان در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان، طی سخنانی ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع)، ولی نعمت ایرانی‌ها ، حضور این امام رئوف در ایران را از افتخارات ملت و کشور بیان کرد.
وی با اشاره به ترور رهبر معظم انقلاب در ششم تیرماه سال ۶۰، انفجار حزب جمهوری اسلامی و شهادت ۷۲ تن از شخصیت‌های کشور در هفتم تیرماه سال ۶۰، بمباران شیمیایی سردشت درهفتم تیر سال ۶۶، ترور شهید صدوقی امام جمعه یزد در یازدهم تیرماه سال  ۶۱و سرنگونی هواپیمایی مسافربری ایران در خلیج فارس در دوازدهم تیرماه سال ۶۷ به عنوان جنایات مدعیان حقوق بشر آمریکایی، گفت: از هفتم تا دوازدهم تیرماه تعداد زیادی از انسان‌ها به دست همین مدعیان دروغین حقوق بشر ترور شده اند. زنان و مردان و مسؤولانی که در هفته حقوق بشر آمریکایی ترور شدند یا مستقیما آماج حملات آمریکا قرار گرفتند و یا آمریکا غیرمستقیم در این حملات دست داشت.
حجت‌الاسلام اسلامی‌تبار ضمن ابراز تأسف از اینکه با وجود جنایات آمریکا هنوز هم برخی نگاه شان در داخل به آمریکا است و در نامه به رهبر معظم انقلاب خواستار ارتباط با آمریکا هستند، ربط دادن مشکلات اقتصادی و گرانی‌ها به تحریم‌ها را اشتباه دانسته و اظهار داشت: تحریم‌ها یک فرصت و تلنگر به مسؤولان کشور برای خروج از وابستگی به دلار و نفت، واردات و خام فروشی است.
وی مبارزه با فساد و مفسد را سبب امنیت و اصلاح جامعه دانسته و با تقدیر از قوه قضائیه و آیت الله رئیسی در برخورد با مفسدان اقتصادی درون و بیرون از قوه قضائیه، از آیت الله رئیسی خواست تا مسیر مبارزه با فساد و مفسد را با قاطعیت ادامه دهد.
حجت الاسلام اسلامی تبار از مجلس یازدهم خواست با ورود به عرصه فرهنگی و اقتصادی، این عرصه را ساماندهی کند، چرا که مردم امروز شاهد اوج گرفتن روزانه گرانی به ویژه در عرصه مسکن، اجاره بها، خودرو و لوازم خانگی هستند.
وی ضمن اشاره به مشکلات فرهنگی کشور و انتقاد از عملکرد رئیس جمهور افزود: امروز متأسفانه فضای مجازی و موضوع مهم حجاب و عفاف از سوی متولیان فرهنگی کشور ر‌ها شده است. رئیس جمهور طی ۸ سال گذشته حتی یک بار از حجاب دفاع نکرده و در رابطه با امر به معروف صحبت نکرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341867