رشادت و فداکاری شهدا امنیت و سرافرازی به ارمغان آورد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶
ایران اسلامی به شهیدانی همچون فرزندان شما افتخار می‌کند که با رشادت و فداکاری خود باعث امنیت و سرافرازی ایران اسلامی شدند
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، به مناسبت ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت و دهه کرامت خادمین بارگاه رضوی به‌اتفاق مسئولین شهرستان با والدین شهید والامقام «تقی بهره‌ور» از شهدای مرزبانی با رعایت مسائل بهداشتی دیدار و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
در این دیدار فرمانده انتظامی شهرستان، مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و سلمان اسلامی رئیس بنیاد مراغه خادمین بارگاه رضوی را همراهی کردند.
اسلامی با قدردانی از والدین شهدا آن‌ها را اسوه‌های صبر و استقامت عنوان کرد و گفت: امروز ایران اسلامی به شهیدانی همچون فرزندان شما افتخار می‌کند که با رشادت و فداکاری خود باعث امنیت و سرافرازی ایران اسلامی شدند.
گفتنی است، این دیدار که متقارن با چهلمین روز شهادت شهید «تقی بهره‌ور» بود با نثار فاتحه و اعطای نشان ملکوتی ثامن‌الحجج به پدر بزرگوار شهید از وی تجلیل و قدردانی شد.
یادآوری می‌شود، شهید «تقی بهره‌ور» در 31 شهریور 1365 در روستای کهق مراغه متولد و در بامداد روز جمعه 9 خرداد 1399 در منطقه مرزی سردشت به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/


کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، دیدار، دهه کرامت
کد مطلب: 341869