ایثار اجتماعی به عنوان یک فرهنگ و تفکر در میان مسئولان تجلی پیدا کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۶
مدیرکل بنیاد مازندران گفت: مهمترین راهکار کارآمد و موثر برای حل مشکلات امروز ایثار اجتماعی است که می تواند بسیاری از مشکلات و چالش ها را برطرف کند و امروز ایثار اجتماعی باید به عنوان یک فرهنگ و تفکر در میان مسئولان تجلی پیدا کند.
ایثار اجتماعی به عنوان یک فرهنگ و تفکر در میان مسئولان تجلی پیدا کند
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) نشست هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان و رییس بنیاد فریدونکنار با باقرزاده نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و فرماندار، جمعه ۱۳ تیر ماه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فریدونکنار برگزار شد.
مدیرکل بنیاد مازندران در این نشست گفت: در حوزه درمان در زمینه قرارداد با داروخانه‌های استان با چالش‌هایی روبرو هستیم لذا جهت برون رفت از این شرایط، توجه بیشتر مراکز درمانی به قشر معزز ایثارگران را می‌طلبد.
مظلومی افزود: مهمترین راهکار کارآمد و موثر برای حل مشکلات امروز ایثار اجتماعی است که می‌تواند بسیاری از این مشکلات و چالش‌ها را برطرف کند و امروز ایثار اجتماعی باید به عنوان یک فرهنگ و تفکر در میان مسئولان تجلی پیدا کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341875