داخلی صفحه خوزستان خبر
 
مدیر کل بنیاد خوزستان:
تکریم و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان وظیفه آحاد مردم و مسئولان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: آیندگان باید بدانند که امنیت و آرامش کشور در سایه مجاهدت خالصانه و جانفشانی جانبازان و ایثارگران به دست آمده است.
تکریم و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان وظیفه آحاد مردم و مسئولان است
 
به گزارش «ایثار» خوزستان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان را وظیفه همه به ویژه مسئولان دانست و گفت: عزت ایران و انقلاب اسلامی در گرو تجلیل و تکریم دائمی از ایثارگران، توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال ارزشها و دستاوردهای آن به آیندگان است.
عبدالرضا فرجیان اظهار داشت: ما در قبال آیندگان مسئول هستیم و آنها باید بدانند که امنیت و آرامش کشور به چه قیمتی حاصل شده است و چه کسانی برای به ثمر رسیدن آن از هر آنچه که داشتند چشم پوشیده و گذشتند.
وی تصریح کرد: استقلال این کشور در سایه مجاهدت و جانفشانی جانبازان و ایثارگران و صبر و شکیبایی خانواده های معظم آنان به دست آمده و به اعتبار معامله با خداوند اقتدار و استمرار یافته است.
مدیر کل بنیاد خوزستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینی های شهدا، آزادگان و جانبازان دفاع مقدس گفت: ایثارگران عزیز با تقدیم خون ارزشمند و جان گرانبهای خود با خداوند معامله کردند و تردیدی نیست که خونبهای آنان، رستگاری، قرب الهی و بهشت جاودان است.
وی همچنین اظهار امیدواری کرد به همت اندیشمندان، فرهیختگان و صاحب نظران زمینه روشنگری و اطلاع رسانی جامعه نسبت به آرمانها، ارزشها و سیره شهدا و ایثارگران برای ارائه به نسل های آینده فراهم شود.
کد مطلب: 341891