ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان ایثارگر برای رفع دغدغه‌های ایثارگران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد قم تأکید کرد: بنیاد با استفاده از ظرفیت نخبگان شاهد و ایثارگر می‌تواند گام جدی در مسیر حل دغدغه‌های ایثارگران و ارتقای کیفی خدمات به این عزیزان باشد.
ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان ایثارگر برای رفع دغدغه‌های ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام غلامرضا ناظمی در نشست ستاد شاهد و ایثارگر بیان کرد: بنیاد با استفاده از ظرفیت نخبگان شاهد و ایثارگر می‌تواند گام جدی در مسیر حل دغدغه‌های ایثارگران و ارتقای کیفی خدمات به این عزیزان باشد.
وی اضافه کرد: هم اکنون ظرفیت‌های بسیار خوبی در استان‌ها از جمله استان قم در حوزه نخبگان شاهد و ایثارگر شناسایی شده و باید از ظرفیت این نخبگان بهره‌برداری لازم در سطح ملی صورت گیرد.
وی به نخبگان حوزوی اشاره کرد و افزود: طی دوسال گذشته به منظور تعامل هرچه بیشتر نخبگان، کارگروه‌های تخصصی در استان قم شکل گرفت. با توجه به جایگاه استان قم، کارگروه حوزویان متشکل از اساتید برجسته و فضلای حوزه نیز با قوت جلسات خود را به منظور تعامل و هم افزایی و ارایه طرح‌ها در سطح استانی و ملی برگزار کردند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد قم تأکید کرد: شناسایی استعدادهای برتر، حمایت از طرح‌ها و ایده‌های نخبگان در جهت رشد کیفی خدمات رسانی و در سطح کلان‌تر بررسی موضوعات و دغدغه‌های کشور از سوی نخبگان ایثارگر ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 341902