خانواده‌های معظم شهدا نور چشم و چراغ راه جامعه هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۵
مدیرکل بنیاد کردستان گفت: خانواده‌های معظم شهدا نور چشم و چراغ راه ما هستند و صبر و بردباری این عزیزان در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی، الگویی برای سعادت دنیوی و اخروی ما است.
خانواده‌های معظم شهدا نور چشم و چراغ راه جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران روستاهای «دولاب» و «دول‌کرو» از توابع بخش سیروان شهرستان سنندج دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد کردستان در دیدار با خانواده شهید «قانع کریم‌ویسه» که سال گذشته در درگیری با تعدادی از عوامل ضدانقلاب در روستای دری از توابع شهرستان مریوان به شهادت رسید، با بیان اینکه شهدا در دنیا مایه عزت و در آخرت شفیع ما خواهند بود، اظهار داشت: با خدمت بی‌منت، قدرشناس مجاهدت­‌های شهدای والامقام و صبر خانواده آنها هستیم و باید راه آن‌ها را ادامه دهیم.
وی افزود: خانواده‌های معظم شهدا نور چشم و چراغ راه ما هستند و صبر و بردباری این عزیزان در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی، الگویی برای سعادت دنیوی و اخروی ما است.
نجفی یادآور شد: ما امروز برای اینکه بتوانیم در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم، نیازمند دعای خیر شما خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان تصریح کرد: اقتدار کشور وامدار خون مطهر کسانی است که در برابر دشمن ایستاده و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن به دست بیگانگان بیفتد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341906