داخلی صفحه اصفهان خبر
 
آزاده ای از دیار سادات علوی با 7 اسارت و 30 خدمات و کلکسیونی از افتخارات
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷
نگاهی به سی سال خدمات فرهنگی قرآنی و عمرانی سرباز با بصیرت ولایت در روستای علوی اردهال
آزاده ای از دیار سادات علوی با 7 اسارت و 30 خدمات و کلکسیونی از افتخارات
 
به گزارش ایثار اصفهان به نقل از پورتال خبری کاشان، جانباز شیمیایی و آزاده 7سال اسارت در زندانهای مخوف رژیم صدام، حافظ نهج البلاغه وحافظ کل قرآن و دارنده پنج مدال قرآنی وبانکدارموفق، مؤسس و مدیر کانون فرهنگی، مسؤول هیأت روستای علوی، هیات امناء و مدیر اجرایی امامزاده حضرت سلطان محمود ابن امام محمدباقر( ع)، مسؤول جلسه تفسیر و قرائت قرآن مسجد جامع، دبیر یادواره شهدای روستای علوی، مسؤول هیأت رزمندگان منطقه اردهال صحبت از حاج مهدی رمضانی علوی است.
این آزاده تلاشگر خود را وقف توسعه فرهنگی و عمرانی دیار خود کرده است علاوه بر اینکه کلکسیونی از افتخارات را به همراه دارد در توسعه مسجد جامع روستای علوی در ساخت حسینیه بزرگ، دفتر پایگاه بسیج، کاشیکاری و بازسازی گنبد امامزاده وبازسازی و توسعه صحن امامزاده و بهسازی آرامستان روستای علوی را برعهده دارد.
ایشان بعد از بازگشت به میهن، با تأسیس کانون فرهنگی و برپایی جلسات تفسیر قرآن و نهج البلاغه روستای سبز علوی را متحول نموده و باعث پیشرفت قابل توجهی در امور قرآنی و فرهنگی در روستا شدند.
این سردار بسیجی با تلاش زیاد موفق شد روستای علوی را به عنوان سرآمد روستاهای کاشان در امور فرهنگی و قرآنی معرفی کند.
به گفته اهالی دیارعلوی با بازگشت این آزاده سرافراز از اسارت، تاریخ تحول و آبادانی روستا به قبل و بعد از  آزادی ایشان دسته بندی می شود.
این آزاده سرافراز و ولایتمدار با توکل بر خدا و همیاری اهالی شهید پرورعلوی با وحدت و همبستگی آینده ای روشن برای دیار علوی رقم خواهند زد.
تلاش ایشان در رفع مشکل آب شرب روستا و تأسیس صندوق قرض الحسنه از کارهای شاخص و ماندگار ایشان طی سه سال گذشته است.
مهدی رمضانی در جریان مبارزه با شیوع بیماری کرونا نیزبا تشکیل ستاد، یکی از روستاهای موفق در مبارزه با این بیماری انتخاب شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341917