فرهنگ ایثار و شهادت موجب حفظ دستاوردهای شهدا می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با بیان اینکه حفظ فرهنگ ایثار و شهادت موجب حفظ دستاوردهای شهدا است، گفت: عزت، اقتدار، امنیت، پیشرفت و توسعه و تعالی معنوی جامعه از جمله دستاوردهای شهدا است.
فرهنگ ایثار و شهادت موجب حفظ دستاوردهای شهدا می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند در جمع معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با بیان اینکه همه مسئولان مدیون خون شهدا هستند، گفت: شهدا دین خویش را ادا و برای احیای اسلام راستین و حفظ کیان کشور جانشان را فدا کردند و امروز وظیفه همه آحاد جامعه به ویژه خادمان به شهدا است تا یاد و راه ایشان را زنده نگه دارند.
وی تأکید کرد: حفظ فرهنگ ایثار و شهادت موجب حفظ دستاوردهای شهدا است. عزت، اقتدار، امنیت، پیشرفت و توسعه و تعالی معنوی جامعه از جمله دستاوردهای شهدا است. اگر امروز دشمن جرأت تعرض به این آب و خاک را ندارد، در حالیکه در تمام کشورهای منطقه حضور یافته و موجب ناامنی و جنایات فراوان شده، بخاطر همان روحیه مقاومت ملت ایران از دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس تاکنون است.
وی اضافه کرد: دشمنان وقتی حضور نظامی را منتفی و بی‌تأثیر و با هزینه سنگین می‌دانند در سایر جبهه‌ها از جمله اقتصادی ورود پیدا می‌کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342026