ایثارگران باعث تداوم انقلاب اسلامی شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰
مدیرکل بنیاد قزوین گفت: شهدا، جانبازان و آزادگان با نثار جان یا قسمتی از وجود خود، باعث تداوم انقلاب اسلامی شده و در این راه خانواده‌هایشان نیز سختی‌های زیادی را متحمل شدند.
ایثارگران باعث تداوم انقلاب اسلامی شدند
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست شورای معاونان، تکریم ارباب رجوع را اولویت همه دستگاه‌های اجرایی دانست و گفت: اهمیت این تکریم در بنیاد به دلیل ارتباط خاص و مستقیم با خانواده‌های شهدا و ایثارگران که بهترین بندگان خدا روی زمین هستند، چند برابر است.
وی افزود: شهدا، جانبازان و آزادگان با نثار جان یا قسمتی از وجود خود، باعث تداوم انقلاب اسلامی شده و در این راه خانواده‌هایشان نیز سختی‌های زیادی را متحمل شدند که همین امر تکریم و سپاسگزاری این عزیزان را بیش از پیش ضروری ساخته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: در مواردی که رفع برخی نیازهای جامعه ایثارگری از طرق قانونی میسر نیست، باید با مدنظر دادن تکریم آنان و رعایت حقوق شهروندی، راهنمایی صحیح و شفاف صورت پذیرد تا خدشه‌ای به شأن و منزلت این عزیزان وارد نشود.
وی با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا، افزود: حفظ سلامت جامعه ایثارگری و کارکنان بنیاد بسیار حایز اهمیت است و به همین دلیل کارمندان باید با تسهیل و تسریع در ارایه خدمات موجب کاهش مراجعه حضوری ایثارگران شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342027