رئیس بنیاد مراغه:
والدین شهدا اسوه های صبر و استقامت هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران روستای کردده مراغه گفت: والدین شهدا اسوه های صبر و استقامت هستند که باتربیت فرزندان صالح خود باعث سربلندی کشورمان شدند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهیدان «یاور و اکبر اکبری کردده» و خانواده جانباز متوفی «وهاب سبحانی» دیدار و از آن‌ها قدردانی کرد.
اسلامی در این دیدار والدین شهدا را اسوه‌های صبر و استقامت یادکرد و گفت: والدین شهدا باتربیت فرزندان صالح و ازخودگذشتگی باعث سربلندی ایران و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.
وی با بزرگداشت یاد و نام شهدا و تلاش برای حفظ آرمان‌های آن بزرگواران افزود: تلاش برای حفظ و حراست از آرمان‌های شهدا کمترین کاری است که در پاسخ به ایثار والدین و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران می‌توانیم انجام دهیم.
گفتنی است، شهید «اکبر اکبری کردده» در 6 دی 1343 در روستای کردده از توابع شهرستان مراغه متولد به‌عنوان بسیجی در جبهه‌ها حضور یافت و در 11 اسفند 1362 در فاو عراق به شهادت رسید و شهید «یاور اکبری کردده» در 5 فروردین 1346 متولد و در 7 خرداد 1365 در دزفول به مقام شهادت نائل آمد.
انتهای پیام
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، دیدار، والدین شهدا
کد مطلب: 342049