ضرورت همراهی تمام کارکنان بنیاد برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۴
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد البرز با بیان اینکه فعالیت‌های ترویجی از جمله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز به همراهی و تلاش تمام کارکنان بنیاد دارد تصریح کرد: تمام کارکنان باید بکوشند در مسیر فعالیت‌های ترویجی از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کنند.
ضرورت همراهی تمام کارکنان بنیاد برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
 
به گزارش «ایثار»، امیرحسین دانش کهن به همراه کارکنان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد البرز در سفری یک روزه به شهرستان اشتهارد ضمن بازدید ادواری در نشستی مشکلات ایثارگران شهرستان را بررسی کردند.
دانش کهن در این نشست گفت: بنیاد نهادی انقلابی است که علاوه بر ارائه خدمت باید در جهت نشر و ترویج ارزشهای انقلاب از جمله فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کند و علاوه بر آن تمامی خدمات ارائه شده نیز باید دارای پیوست فرهنگی باشد تا اثرگذار باشد.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های ترویجی از جمله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز به همراهی و تلاش تمام کارکنان بنیاد دارد تصریح کرد: تمام کارکنان باید بکوشند در مسیر فعالیت‌های ترویجی از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کنند چراکه فرهنگ ایثار و شهادت باید در تمام سطوح و لایه‌های جامعه نمود پیدا کند.
وی افزود: ایثار و شهادت تنها به دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اختصاص ندارد، بلکه در تمام موارد می‌توان ایثارگری را مشاهده کرد. ایثار کادر درمانی کشور در مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا امروز نمود بارز ایثار اجتماعی است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد البرز تأکید کرد: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه كاركردهای مثبت و قابل توجهی دارد که باید نسبت به این مهم اهتمام ویژه داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342069