اعلام اسامی منتخبین مسابقه فرهنگی «آشنایی با قرآن»
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۲
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعلام اسامی منتخبین مسابقه فرهنگی «آشنایی با قرآن» خبر داد و گفت: این مسابقه در ماه مبارک رمضان سال جاری با شرکت ۸۷۷۳ نفر از جامعه ایثارگری و عموم مردم برگزار شد که در تاریخ ۱۴ تیرماه به مناسبت هفته کرامت، ۶۰ نفر به‌قیدقرعه برگزیده شدند.
اعلام اسامی منتخبین مسابقه فرهنگی «آشنایی با قرآن»
 
به گزارش «ایثار»، اسکندر یارنسب ضمن اعلام این خبر گفت: مسابقه فرهنگی آشنایی با قرآن با محوریت اطلاعات عمومی و ایثار و شهادت برگرفته از جلد یک کتاب «آشنایی با قرآن» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری و اطلاعات عمومی مشتمل بر مناسبت‌های مختلف شمسی و قمری به‌صورت ۳۰ سؤال چهارگزینه‌ای طراحی‌شده بود که در ماه مبارک رمضان به‌صورت مجازی از طریق سایت نوید شاهد ویژه عموم مردم برگزار شد.
وی افزود: فراخوان این مسابقه در سایت‌های قرآنی ایثار، نوید شاهد و ایکنا، مدارس، دانشگاه‌ها و استان‌های سراسر کشور منتشرشده بود و در ماه مبارک رمضان سال جاری با شرکت ۸۷۷۳ نفر از جامعه ایثارگری و عموم مردم برگزار شد.
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد خاطرنشان کرد: در تاریخ ۱۴ تیرماه به مناسبت هفته کرامت، از ۲۹۹ نفری که به‌تمامی سؤالات پاسخ صحیح دادند ۶۰ نفر به‌قیدقرعه برگزیده شدند.
برای دریافت اسامی برگزیدگان اینجا کلیک کنید
انتهای پیام/
 
 
 
 
کد مطلب: 342070