دفاع مقدس نماد خودباوری، ایثار و عزتمندی ایران اسلامی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۷
استاندار بوشهر با بیان اینکه دفاع مقدس نماد خودباوری، ایثار و عزتمندی ایران اسلامی است، تصریح کرد: گرامیداشت دفاع مقدس، گرامیداشت ایثارگری و یک تکلیف دینی، انقلابی و اسلامی است.
دفاع مقدس نماد خودباوری، ایثار و عزتمندی ایران اسلامی است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالکریم گراوند در نشست مشترک شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شورای هماهنگی حفظ آثار و ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان بوشهر اظهار داشت: دفاع مقدس نماد خودباوری، ایثار و عزتمندی ایران اسلامی است.
استاندار بوشهر تصریح کرد: برگزاری باشکوه ویژه‌برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان کمک به عقبه فرهنگی و ایثارگری مردم استان است.
گراوند تأکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی از همه امکانات خود برای برگزاری باشکوه ویژه‌برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس استفاده کنند.
وی بیان داشت: گرامیداشت دفاع مقدس گرامیداشت ایثارگری و یک تکلیف دینی، انقلابی و اسلامی است لذا فرمانداران هم ستادهای شهرستانی ویژه گرامیداشت دفاع مقدس را تشکیل دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر نیز با اشاره به خدمات ارزنده کادر درمانی استان در مقابله با ویروس کرونا گفت: در کنار کادر زحمتکش درمان، سایر گروه‌های مردمی هم کمک‌های شایانی داشته و دارند و این موارد از نمونه‌های بارز ایثار اجتماعی است.
حجت الاسلام ابراهیم تشکری افزود: یکی از کارهای مهم شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ایثار اجتماعی است و اکنون باید توجه بیشتری به ایثار اجتماعی داشته باشیم زیرا مقدس‌ترین ایثارها، ایثار اجتماعی است که اکنون در شرایط شیوع کرونا شاهد آن در استان هستیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342128