ایثارگران در نوک پیکان پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
مدیر کل بنیاد البرز تأکید کرد: شکست کرونا نیاز به هم‌دلی، اتحاد و ایثارگری دارد و امروز ایثارگران مانند دوران دفاع مقدس در نوک پیکان پیشگیری و مبارزه با این بیماری منحوس قرار دارند.
ایثارگران در نوک پیکان پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست شورای معاونان بنیاد استان البرز که با هدف تشکیل ستاد بحران در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و دیگر موضوعات جاری در سالن جلسات برگزار شد، گفت: شکست کرونا نیاز به هم‌دلی، اتحاد و ایثارگری دارد و امروز ایثارگران مانند دوران دفاع مقدس در نوک پیکان پیشگیری و مبارزه با این بیماری منحوس قرار دارند.
وی بر لزوم تشکیل جلسات مستمر ستاد کرونا و بررسی روزانه وضعیت سلامتی ایثارگران و کارکنان تأکید و تصریح کرد: با توجه به وضعیت فعلی استان و ورود به منطقه قرمز، باید توجه بیشتری به‌ سلامتی ایثارگران داشته باشیم، لذا گسترش خدمات در بستر الکترونیک و عدم مراجعه حضوری ایثارگران به بنیاد جهت رفع مشکلات و جویای سلامتی این عزیزان از طریق تماس تلفنی امری لازم و ضروری است که باید به‌ صورت روزانه ادامه داشته باشد.
رستمیان افزود: در محیط اداری نیز با توجه به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا علاوه بر استفاده از ماسک محیط اداره باید مرتباً به‌ صورت روزانه ضدعفونی و از تجمعات نیز خودداری شود.
مدیرکل بنیاد البرز تأکید کرد: انقلاب اسلامی در ادوار مختلف تاریخ با بحران‌ها و حوادث گوناگونی مواجه شده است که با روحیه ایثارگری، جهاد و مقاومت و حضور مجاهدانه ایثارگران و ملت شهیدپرور و ولایی این سرزمین در تمامی عرصه‌ها پیروز شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342144