داخلی صفحه مازندران خبر
 
برگزاری جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر در نور
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶
جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر جهت بررسی وضعیت ثبت نام دانش آموزان ایثارگر در مدارس شاهد در نور برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر روز گذشته ۱۶ تیرماه با حضور مدیر آموزش و پرورش، رئیس اداره بنیاد شهید و امورایثارگران، معاونین آموزشی و پرورشی، مدیران مدارس شاهد شهرستان و کارشناسان بنیاد و آموزش و پرورش شهرستان نور برگزار شد.
دیوسالار مدیر آموزش و پرورش شهرستان نور از حضور اعضا در ستاد اجرایی شاهد جهت ارتقای کیفی و کمی مدارس شاهد و خدمت به دانش آموزان و خانواده های محترم شهدا و ایثارگران تشکر کرد .
دیوسالار افزود: فرزندان شاهد میراث دار امانت های گرانقدری هستند که همچون نگینی درخشان در مدارس شاهد می درخشند و باید به امر تعلیم و تربیت این عزیزان توجه ویژه داشت.
خسروی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران نور نیز از زحمات و فعالیت های ستاد شاهد آموزش و پرورش و فعالیت مدارس شاهد در سال تحصیلی ۹۹_۹۸ تشکر کرد.
در این جلسه گزارشی از فعالیت های ستاد شاهد و وضعیت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر ارائه شد و بر لزوم توجه بیشتر به مدارس شاهد تاکید گردید.
در ادامه جلسه بحث امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر، نحوه پذیرش و ثبت نام دانش آموزان ورودی به مدارس شاهد، رسیدگی به وضعیت مدارس شاهد و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342236