فعالیت‌های ورزشی از حیاتی‌ترین نیازهای جانبازان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۲
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه ورزش و فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی از حیاتی‌ترین نیازهای جانبازان به جهت شرایط خاص جسمانی و روحی این عزیزان است، گفت: باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تدابیری اندیشیده شود تا مراکز فرهنگی و ورزشی شرایط را برای حضور جانبازان معزز فراهم آورند.
فعالیت‌های ورزشی از حیاتی‌ترین نیازهای جانبازان است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن در نشست صمیمی با جانبازان ۷۰ درصد تصریح کرد: نیازسنجی، شناخت اولویت‌ها و پی بردن به نیازهای اولیه جانبازان معزز، راه را برای تأمین آسایش و امکانات لازم برای این قشر معزز فراهم می‌سازد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه ایجاد امکانات فرهنگی، ورزشی و هنری با هدف تکریم، تعظیم و حفظ سلامت جسمانی و روحی جانبازان از ضروری‌ترین اقدامات است، اظهار کرد: باید فراهم‌سازی شرایط با هدف ایجاد پویایی و انگیزه بخشی، جزو لاینفک برنامه‌های مؤسسه ایثار و کلینیک فجر ۲ باشد.
پورحسن با بیان اینکه ورزش و فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی از حیاتی‌ترین نیازهای جانبازان به جهت شرایط خاص جسمانی و روحی این عزیزان است که در دوران شیوع ویروس کرونا این امر محقق نشده است، افزود: باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تدابیری اندیشیده شود تا مراکز فرهنگی و ورزشی شرایط را برای حضور جانبازان معزز فراهم آورند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی بازنگری در خصوص اجرای فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی برای ایثارگران و جانبازان را با توجه به شرایط حاکم بر جامعه خواستار شد.
وی در ادامه افزود: ارتقای سطح سلامت جسمانی، روانی و حفظ توانمندی‌های جانبازان برای همه به‌خصوص خانواده‌های مکرمشان بسیار حائز اهمیت است چراکه این عزیزان ذخایر ارزشمند ملی و معنوی انقلاب و نظام هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342239