جامعه خود را مدیون شهدا می‌داند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه جامعه خود را مدیون شهدا می‌داند، اظهار کرد: برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان شتاب بیشتری را طلب می‌کند و امید است کار خوب و بدون نقصی ارائه شود.
جامعه خود را مدیون شهدا می‌داند
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله علی خاتمی در نخستین نشست ستاد شهرستان کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، با اشاره به اینکه بدون شک همه جامعه خود را مدیون شهدا می‌داند، اظهار کرد: استان زنجان در بسیاری از مسائل پیشتاز بود، اما در برگزاری این کنگره در استان جزو آخرین استان‌های برگزارکننده است‌.
وی با تأکید بر اینکه برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان شتاب بیشتری را طلب می‌کند و امید است کار خوب و بدون نقصی ارائه شود، افزود: استفاده از تجربیات سایر استان‌ها در خصوص برگزاری این کنگره از مزیت تأخیر در برگزاری آن در استان بوده که با کمک آن می‌توانیم کاستی‌هایی که در استان‌های دیگر بوده را شناسایی کرده و تکرار نکنیم.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه حدود یک سال برای برگزاری کنگره و جمع‌آوری آثار شهدا زمان داریم که این ایام بسیار زود می‌گذرد، خاطرنشان کرد: شرایط کرونایی و اقتصادی خود به خود سبب ایجاد محدودیت‌هایی می شود که با همکاری و مدد از ارواح پاک شهدا، این کاستی‌ها نیز جبران خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342243