امنیت و استقلال کشور را مدیون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵
مدیرکل بنیاد خراسان جنوبی امنیت، عزت، سرافرازی، پیشرفت و استقلال ایران اسلامی را مدیون شهدا دانست و گفت: شهدا استوانه‌های مستحکم امنیت و استقلال جامعه ما هستند.
امنیت و استقلال کشور را مدیون شهدا هستیم
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام محمد تقی عزیزی امروز، ۱۷ تیرماه ماه به همراه جمعی از خادمان شهدا با والدین شهیدان «محمد الیاقی» و «مهدی الیاسی نژاد» دیدار و گفت‌وگو کرد.
حجت الاسلام عزیزی در این دیدارها، امنیت، عزت، سرافرازی، پیشرفت و استقلال ایران اسلامی را مدیون شهدا دانست و گفت: شهدا استوانه‌های مستحکم امنیت و استقلال جامعه ما هستند.
مدیرکل بنیاد خراسان جنوبی دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ادای دین به ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: شهدا درس آموختگان مکتب عاشورا هستند و متولیان نظام باید ضمن ادامه راه این عزیران، نسل جوان کشور را با فلسفه شهادت آشنا کنند.
وی اضافه کرد: شهدا برگ زرینی را برای کشورمان به ارمغان آوردند که تربیت چنین فرزندان بزرگی قطعا حاصل زحمات خانواده گرامی این شهیدان بوده است و اجر و منزلت بسیار زیادی نزد خداوند دارد.
شهید محمد الیاقی اعزامی از لشكر ۵ نصر در تاريخ ۳۰ آبان ماه سال ۱۳۶۳ در منطقه عملیاتی میمک بر اثر اصابت تركش از ناحيه سر مجروح و سرانجام در سال بعد عاشقانه به سمت معبود پرواز کرد.
شهید مهدی الیاسی نژاد در سال ۱۳۹۰ در حین درگیری با اشرار مسلح در منطقه ارتفاعات شهاباد بیرجند به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 342271