افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی در بنیاد قم با شیوع دوباره کرونا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۶
مدیرکل بنیاد قم با اشاره به شیوع مجدد کرونا، تصریح کرد: به منظور حفظ فاصله گذاری اجتماعی و از سویی عدم توقف برنامه طرح سپاس دیدار با خانواده‌های معظم شهدا به صورت تماس تلفنی انجام می‌شود.
افزایش فاصله‌گذاری اجتماعی در بنیاد قم با شیوع دوباره کرونا
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند در کمیته پیشگیری از ویروس کرونا تأکید کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در بین جامعه هدف و حفظ سلامت ایثارگران و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌های فاصله گذاری اجتماعی از سر گرفته می‌شود.
وی افزود: به منظور حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و از سویی عدم توقف برنامه طرح سپاس دیدار با خانواده‌های معظم شهدا به صورت تماس تلفنی انجام می‌شود.
وی اضافه کرد: همچنین جهت ارتقای سطح آگاهی جامعه هدف پیامک‌های اطلاع رسانی و پیشگیری برای تمام ایثارگران استان قم ارسال می‌شود.
حجت الاسلام هنرمند با اشاره به توقف برنامه ملاقات عمومی جامعه هدف از هفته جاری افزود: به منظور حفظ سلامت جامع هدف که از اولویت‌های بنیاد است، برنامه ملاقات عمومی که به صورت دیدارهای چهره به چهره جامعه هدف با مدیرکل و معاونان صورت می‌گرفت تا کاهش میزان خطر ابتلا به این ویروس متوقف خواهد بود.
وی با تأکید بر اینکه تلاش می‌شود تا اغلب برنامه‌ها به صورت غیر حضوری پیگیری و اقدام شود، اضافه کرد: همچنین به منظور رعایت موازین بهداشتی توزیع ماسک و ضد عفونی دستها و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در محیط اداری برای حفظ سلامت جامعه هدف و کارکنان برنامه‌ریزی و در حال اجرا است.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 342441