آخرین راههای پیشگیری از شیوع کرونا در بنیاد اردبیل بررسی شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۳
در نشستی با حضور مسئولان بنیاد اردبیل آخرین وضعیت پیشگیری از شیوع کرونا در استان و در بین جامعه ایثارگری بررسی شد.
به گزارش «ایثار»، یاسر شاهی ۱۹ تیرماه ۹۹ در نشست راههای پیشگیری از شیوع کرونا با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های پیشگیری از بیماری کرونا در بین کارکنان و جامعه هدف با جدیت پیگیری می‌شود، اظهار کرد: همه ما باید این موضوع را جدی بگیریم و خود و اطرافیانمان را به رعایت موارد بهداشتی راهنمایی کنیم.
وی به نصب بنر و بروشور جهت آگاه سازی از انواع دستورات و پروتکلهای پیشگیری و آخرین اطلاعات و یافته‌های پزشکی در خصوص بیماری کرونا تأکید کرد و افزود: ارسال پیامک‌های هشدار، آموزشی و آگاه‌سازی توسط روابط عمومی بنیاد به جامعه هدف و کارکنان همچنان ادامه می‌یابد.
شاهی افزود: با توجه به کمبود بودجه و اعتبار مسئولان بنیاد شهرستانها و معاونان در ستاد می توانند از کمکهای سازمانها، نهادها، ارگانها، نمایندگان و خیرینی که لوازم مصرفی و بهداشتی آنها در حد استاندارد است، استفاده کنند.
تجلیل از افراد فعال در بخش کرونای بیمارستان امام (ره) و کادر درمان بیمارستان ایثار، برقراری تماس تلفنی با خانواده‌های شهدا و ایثارگر در قالب طرح سپاس و تهیه یک دستگاه پالس اکسی متری و تحویل به اداره بنیاد شهرستان اردبیل از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342647