خدمت رسانی به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار وظیفه بنیاد است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۵
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران گفت: وظیفه سازمانی بنیاد خدمت رسانی به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و در این راستا از تمام ظرفیت‌های موجود و مشارکت سایر دستگاه‌ها در شهرستانهای تابعه استفاده خواهیم کرد.
خدمت رسانی به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار وظیفه بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در نشست همدلی و همفکری با حمید علی صمیمی مدیرکل بنیاد تهران بزرگ، با اشاره به ارائه خدمات شایسته به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: وظیفه سازمانی بنیاد خدمت رسانی به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و به همین جهت از تمام ظرفیت‌های موجود و مشارکت سایر دستگاه‌ها در شهرستانهای تابعه استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه کنیم.
وی با اشاره به عمده درخواست‌های ایثارگران در حوزه اشتغال و بهداشت و درمان تأکید کرد: با تعامل با دستگاه‌های اجرایی و همچنین نهادهای خصوصی در زمینه اشتغال ایثارگران گامهای خوبی برداشته شده است که امیدواریم با مساعد شدن شرایط کنونی، این روند با شتاب بیشتری ادامه پیدا کند.
حمیدعلی صمیمی مدیرکل بنیاد تهران بزرگ نیز در این دیدار با اشاره به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، گفت: رسیدگی شایسته به مشکلات و دغدغه‌های ایثارگران در دستور کار است و در دیدارهایی که با همراهی سایر مسئولان با ایثارگران معظم داریم، همواره بر این موضوع تأکید شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342649