داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار با خانواده شهدا سبب تقویت روحیه خدمت‌رسانی می‌شود‪
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بانه گفت: دیدار با خانواده شهدا سبب تقویت روحیه خدمت‌رسانی و افزایش فعاليت در رسيدگي به امور و حل مشكلات مردم می‌شود.
دیدار با خانواده شهدا سبب تقویت روحیه خدمت‌رسانی می‌شود‪
 
به گزارش ایثار واحد کردستان، عباسعلی زرین در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان بانه ضمن تکریم صبر و استقامت آنها اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا و جانبازان اهمیت مضاعفی دارد و این دیدارها در راستای سپاس و قدردانی از ایثار، گذشت و صبر این عزیزان و همچنین تقویت روحیه خدمت‌رسانی انجام می‌شود.
وی افزود: ديدار با خانواده شهدا مايه دلگرمي مسئولان و يك افتخار بسيار بزرگ براي ما به شمار مي رود و این دیدارها براي ما بركت و سبب فعاليت بيشتر در رسيدگي به امور و حل مشكلات مردم مي شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بانه با اشاره به لزوم دیدار با خانواده شهدا و جانبازان عنوان کرد: شهدا افتخار نبرد با دشمن را داشتند و ما نیز در این سنگر باید در خدمت خانواده شهدا و مردم باشیم و در این راه تلاش مجدانه ای داشته باشیم.
زرین یادآور شد: خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه دهنده ارزش های ایثار و پایداری درجامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش های انقلاب است.
 
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، بانه، کردستان
کد مطلب: 342855