بنیاد نقطه عطف تمام ارزش‌های نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۲
مدیرکل بنیاد البرز با تأکید بر اینکه بنیاد افضل نهادها، ایثارگران بهترین قشر جامعه و کارکنان بنیاد نماد یک کارگزار انقلابی هستند، گفت: بنیاد نقطه عطف تمام ارزش‌های نظام اسلامی است
بنیاد نقطه عطف تمام ارزش‌های نظام اسلامی است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز ۲۲ تیرماه در مراسم تجلیل از کارکنان زن بنیاد استان البرز، با تأکید بر اینکه بنیاد افضل نهادها، ایثارگران بهترین قشر جامعه و کارکنان بنیاد نماد یک کارگزار انقلابی هستند، گفت: بنیاد نقطه عطف تمام ارزش‌های نظام اسلامی است و کارکنان بنیاد به‌ نوعی پاسدار ارزش‌هایی هستند که شهدا برای آن خون خود را هدیه دادند.
وی تصریح کرد: حوزه فرهنگ امروز نوعی سنگر مبارزه و جهاد فی سبیل الله است که کارکنان بنیاد به‌ عنوان سرباز انقلاب باید این جهاد را پیوسته انجام دهند.
مدیرکل بنیاد البرز افزود: پوشش اسلامی برای مرد و زن یکی از اوامر انسان‌ساز در زندگی طیبه است و منطبق بر فطرت بشر و مبتنی بر نیازها و شرایط روانی او و زمینه‌ساز پویایی و کمال انسانی فرد و جامعه است.
رستمیان تأکید کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز به‌ عنوان نهادی انقلابی افتخار دارد که در وجود خود کارکنانی باحیا و پاک‌دامن دارد که با خلوص نیت و اعتقاد خود به‌ نظام و انقلاب در حال خدمت به بهترین خلق خدا هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342873