داخلی صفحه اردبیل خبر
 
دفتر رسیدگی به امور جامعه ایثارگر در نظام مهندسی اردبیل ایجاد شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹
دفتر رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران در ساختمان نظام مهندسی استان اردبیل افتتاح شد.
 
به گزارش ایثار از استان « اردبیل»،  پیش از ظهر امروز 24 تیرماه 99 در مراسم افتتاح این دفتر یاسر شاهی مدیرکل بنیاد استان اردبیل اقدام داوطلبانه نظام مهندسی را برای ایجاد دفتر ویژه رسیدگی به امور جامعه ایثارگری را نشان دهنده نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست.
وی با بیان اینکه مردم و مسئولان هر دو در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه سهم دارند، اظهار کرد: جامعه ما نیازمند ترویج روحیه ایثارگری است و برای نهادینه کردن این مهم در آینده نزدیک همایش ایثار اجتماعی برگزار می شود.
 مدیرکل بنیاد استان اردبیل با قدردانی از کمال خلوص سازمان نظام مهندسی خواستار تعامل هر چه بیشتر بنیاد و نظام مهندسی در مناسب سازی معابر و ساختمان های عمومی برای تردد آسان جانبازان و معلولان شد.
شاهی همچنین با بیان اینکه لازم است نظام مهندسی استان خدمات خود را به جامعه ایثارگری مستند کنند، بیان کرد: کسانی که احساس مسئولیت می کنند، طالب این هستند که از خدمات صادقانه با خبر شوند چرا که هر فعالیتی امید و زندگی به جامعه می بخشد.
در این مراسم میرمحمد سیدهاشمی رییس سازمان نظام مهندسی استان اردبیل نیز خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را وظیفه انسانی عنوان و اظهار کرد: سعی نظام مهندسی ساماندهی امور مهندسان جامعه ایثارگری و کرامت بخشی به این عزیزان در سطح جامعه است.
انتهای پیام./
کد مطلب: 342959