خدمت به خانواده‌های معظم شهدا افتخار است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با یادآوری اهمیت خدمت رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، آن را یک موقعیت معنوی دانست و گفت: همه ما افتخار خادمی خانواده‌های شهدا و جانبازان را داریم.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا افتخار است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در نخستین نشست شورای مشورتی بنیاد شهرستانهای استان تهران با اشاره به نقش شورای مشورتی و اهمیت آن در حوزه تصمیم‌گیری، گفت: هدف از تشکیل شورای اندیشه ورزان جوان رویکردی نو در خدمت رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
وی با اشاره به تحولات خوب و سازنده و آینده‌نگر در بنیاد شهرستان‌ها افزود: ما در حال پوست‌اندازی هستیم و اعتقاد من بر این است که استفاده از نیروهای جوان، خوش‌فکر و باانگیزه، تحول در حوزه ایثار و شهادت و خدمت‌رسانی به ایثارگران معظم را در پی خواهد داشت.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با یادآوری اهمیت خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، آن را یک موقعیت معنوی دانست و ادامه داد: همه ما افتخار خادمی خانواده‌های شهدا و جانبازان را داریم و در این راه شورای مشورتی علاوه بر ارائه مشورت‌های کاربردی در حوزه ایثار و شهادت، می‌تواند برای مطالبه جامعه هدف تلاش کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 342998