رسالت خدمتگزاری به ایثارگران یک ذخیره الهی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۰
مدیرکل بنیاد مازندران بیان کرد: رسالت خدمتگزاری به ایثارگران یک ذخیره و پاداش معنوی برای همه کارکنان بنیاد محسوب می‌شود لذا باید این وظیفه خطیر را به بهترین وجه ممکن به منصه ظهور برسانیم.
رسالت خدمتگزاری به ایثارگران یک ذخیره الهی است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی سه شنبه  ۲۴ تیر ماه در ملاقات با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، با بیان اینکه از ابندای سال ۹۹ تاکنون بیش از ۶۴۰ دیدار با جامعه معزز ایثارگری استان انجام شده است، اظهار داشت: بنیاد خانه ایثارگران است و کارکنان این نهاد مقدس موظف به ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به این عزیزان هستند.
مظلومی از گفتگوی تلفنی با ایثارگران مازندرانی خبر داد و گفت: از فروردین ۹۹ تاکنون بیش از ۷ هزار و ۳۰۰ تماس تلفنی از سوی ایثارگران جهت ارائه طرح مشکل، در ستاد استان و ۲۲ شهرستان برقرار شده است.
وی تصریح کرد: این امر با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و عدم مراجعه حضوری ایثارگران دارای مشکل جسمانی، محقق شد.
مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه عمده درخواست‌های جامعه ایثارگری در مراجعه حضوری و تلفنی، بیشتر در حوزه اشتغال، وام مسکن و درمان بوده است، گفت: نگاه ما تمرکز زدایی و سوق دادن خدمات در شهرستانها و کاهش مراجعات ایثارگران به بنیاد به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا و تسریع در دادن خدمات به خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران است.
مظلومی با بیان اینکه خدمات ما به ایثارگران در مقابل آن همه عزت و شایستگی و بزرگی این عزیزان بسیار ناچیز است عنوان کرد: هر قدر به این قشر معزز و با عظمت خدمت کنیم ذره‌ای از ایثارگری و از خودگذشتگی آنان را نمی‌توانیم جبران کنیم.
مدیرکل بنیاد مازندران اضافه کرد: رسالت خدمتگزاری به ایثارگران یک ذخیره و پاداش معنوی برای همه کارکنان بنیاد محسوب می‌شود لذا باید این وظیفه خطیر را به بهترین وجه ممکن به منصه ظهور برسانیم.
استان مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید والامقام تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 343144