تکریم جامعه ایثارگری عین عبادت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۵
مدیرکل بنیاد گلستان با بیان اینکه تکریم جامعه ایثارگری عین عبادت است، گفت: والدین و همسران شهدا الگوهای حقیقی صبر و استقامت هستند و تمامی دستگاه ها در شناساندن این الگوها به نسل جوان تکلیف دارند.
تکریم جامعه ایثارگری عین عبادت است
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در ملاقات عمومی، دیدار با جامعه ایثارگری را در تسریع روند حل مشکلات بسیار مؤثر دانست و گفت: شنیدن خواسته‌های جامعه هدف از وظایف مهم و اساسی کارکنان بنیاد است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان شده و در نهایت به رفع این مشکلات کمک شایانی خواهد کرد.
وی دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را در تسریع روند حل برخی مشکلات بسیار مؤثر دانست و افزود: امروز ثبات و آرامش کشور مدیون فداکاری، ایثارگری و شهادت‌طلبی فرزندان این مرز و بوم است.
وزیری با بیان اینکه تکریم جامعه ایثارگری عین عبادت است، ادامه داد: والدین و همسران شهدا الگوهای حقیقی صبر و استقامت هستند و تمامی دستگاه‌ها در شناساندن این الگوها به نسل جوان تکلیف دارند.
مدیرکل بنیاد در پایان از تمام مراجعین و جامعه ایثارگری استان درخواست کرد تا با استفاده از خدمات غیر حضوری و عدم مراجعه به بنیاد، ریسک ابتلا به بیماری کرونا را کاهش دهند و با استفاده از تلفن ۱۶۱۶ مطالبات خود را پیگیری کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 343148