داخلی صفحه کردستان خبر
 
مسئولان فرصت خدمت به خانواده شهدا را قدر بدانند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۷
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تاکید بر اینکه باید مسئولان فرصت خدمت به خانواده شهدا را قدر بدانند، گفت: در تمام شرایط سخت خدمتگزار و در کنار مردم می‌مانیم.
مسئولان فرصت خدمت به خانواده شهدا را قدر بدانند
 
به گزارش ایثار واحد کردستان و به نقل از خبرگزاری تسنیم از بانه، سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان صبح امروز در سفر به این شهر، با خانواده معظم شهیدان «سلیمان‌پور و بهرامی»، مردم و بسیجیان این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در دیدار با خانواده معظم شهیدان «سلیمان‌پور و بهرامی» از بانه، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: خانواده شهدا مایه آبرو، عزت و افتخار جامعه و میراث‌دار انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور هستند.
وی پاسداشت مقام شهدا، خانواده‌های ایثارگران و ارج نهادن به مقام آنان را وظیفه همه مسئولان و مردم عنوان کرد و گفت: امیدواریم همگی قدر ایثار و از خودگذشتکی شهدا را دانسته و ادامه‌دهنده راه شهدای گرانقدر و عزیزمان باشیم.
سردار حسینی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، یادآور شد: اگر اکنون عزت و آبرویی داشته به برکت خانواده شهدا و ایثارگران به دست آمده، چراکه آنها با ایثارشان امنیت میهن اسلامی را حفظ کردند، بنابراین باید فرصت خدمت به خانواده شهدا را قدر بدانیم.
وی در جمع مردم شهرستان بانه با یادآوری اینکه سپاه نهادی انقلابی و برآمده از مردم است، اظهار کرد: نیروهای سپاه همیشه در سختی‌ها و مشکلات پشتیبان و حامی مردم بوده و در راستای تامین امنیت و حفظ آرامش هم‌استانی‌هایمان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه سپاه خدمتگزار مردم و از بطن مردم جوشیده و در تمام شرایط سخت در کنار مردم خواهد ماند؛ عنوان کرد: بسیجیان و پاسداران همواره با اقدام و عمل جهادی در تمام صحنه‌های حضور فعال داشته و خدمت‌رسانی به مردم را انجام می‌دهد.
بازدید «سردار حسینی» از مقرهای عملیاتی سپاه در شهرستان مرزی بانه از دیگر برنامه‌های این سفر یک‌روزه بود.
گفتنی است؛ خانواده‌های معظم شهدا، مردم و بسیجیان شهرستان بانه نیز در این دیدار در یک فضای صمیمی درد‌دل‌های و مشکلات خود را با فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان مطرح کرده و «سردار حسینی» دستورات لازم برای تسریع در حل مشکلات مردم را صادر کرد.
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، بانه
کد مطلب: 343172