همه جامعه در مقابل شهدا احساس دین دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۳
نماینده ولی فقیه در ایلام اظهار داشت: در مقابل شهدا ما همیشه احساس دین می کنیم و مدیون هستیم و نمی توانیم حق آنان را به صورت شایسته ادا کنیم.
همه جامعه در مقابل شهدا احساس دین دارند
 
به گزارش «ایثار»، در جهت پاسداشت مقام والای شهدا و تکریم خانواده‌های معظم ایشان، حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، با خانواده معظم شهیدان والامقام «کسه خان شفیع نیا» و «علی رمضانی» دیدار و از صبر و ایثارگری این خانواده تجلیل کردند.
حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار در این دیدارها با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: در مقابل شهدا ما همیشه احساس دین می‌کنیم و مدیون هستیم و نمی‌توانیم حق آنان را به صورت شایسته ادا کنیم.
وی افزود: در شرایط سختی که کشور ما نیاز به جانفشانی داشت، کسانی از سوی خداوند متعال گلچین شدند و به مقام عندالربهم یرزقون رسیدند و خوشا به سعادت آنان چرا که برنده زندگی دنیا شدند.
اسدالله تولیده نیز در این دیدار گفت: خانواده‌های معظم شهدا دارای عزت نفس بالایی هستند و ما همواره در برنامه هایمان خود را مکلف می‌دانیم که به محضر این عزیزان برسیم.
مدیرکل بنیاد ایلام ادامه داد: رسالت خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک ذخیره و پاداش معنوی برای همه مسئولان به ویژه کارکنان بنیاد محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 343310