داخلی صفحه قم خبر
 
مادران شهدا زینب گونه بر داغ عزیزانشان صبوری کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۱
در پی درگذشت تاسف بار مادر بزرگوار شهید سردار حاج اسماعیل صادقی مرحومه حاجیه خانم اسحاقی مدیر‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن صدور پیامی عروج این مادر ایثارگر را تسلیت گفت.
مادران شهدا زینب گونه بر داغ عزیزانشان صبوری کردند
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، متن پیام به این شرح است:

انا الله و انا الیه راجعون  
 
درود خدا بر دلاورمردانی که در طول زندگی خویش مجاهدت، استقامت، استواری و پایداری را در پرونده زرینشان نگاشته و سرافراز و پر افتخار در راه سربلندی میهن اسلامی و عظمت ملت ایران لحظه ای نیاسودند.

و در ادامه این راه  مادران بزرگوار شهدا که در دامان پاکشان اسماعیل ها پرورش دادند و به وقت جهاد فی سبیل الله عزیزانشان را به مسلخ عشق روانه داشتند و پس از آن بر راه شهدا پایداری نمودند و تندیس ایثار و استقامت شدند.

مادر بزرگوار شهید سرافراز سردار رشید اسلام "حاج اسماعیل صادقی" مرحومه حاجیه خانم اسحاقی از زمره مجاهدان گمنامی بود که عمر باعزت خویش را با صبر و ایثار و استقامت، زینب گونه و ولایت مدارانه در مسیر حفظ ارزشها سپری کرد.

اینجانب عروج ملکوتی آن مادر ایثارگر، درس آموخته مکتب فاطمی، مطیع ولایت را حضور ملت شریف ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرافراز خصوصا خانواده معظم این شهید والامقام تسلیت عرض نموده ، از پیشگاه خداوند متعال علو درجات را برای ایشان خواستارم و امیدوارم این روح آسمانی با ارواح طیبه شهدا همنشین باشد.
کد مطلب: 344873