حفظ سلامت ایثارگران اولویت بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶
مدیرکل بنیاد استان البرز سلامت ایثارگران را اولویت بنیاد دانست و تصریح کرد: دغدغه درمان یکی از مهم‌ترین مشکلات جامعه ایثارگری است که باید با تمامی توان تلاش کنیم کسانی که جان خود را در راه حفظ این نظام نثار کردند کمترین نگرانی را در این خصوص داشته باشند.
حفظ سلامت ایثارگران اولویت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز ۸ مرداد ماه در جلسه بررسی وضعیت درمانی ایثارگران که با حضور تقی‌زاده سرپرست بیمه دی استان البرز، کریمی معاون بهداشت و درمان بنیاد البرز و دیگر خادمان شهدا برگزار شد، سلامت ایثارگران را اولویت بنیاد دانست و تصریح کرد: دغدغه درمان یکی از مهم ترین مشکلات جامعه ایثارگری است که باید با تمامی توان تلاش کنیم کسانی که جان خود را در راه حفظ این نظام نثار کردند کمترین نگرانی را در این خصوص داشته باشند.
وی افزود: با توجه به افزایش سن ایثارگران به‌خصوص والدین معظم شهدا نسبت به گذشته، نیاز به گسترش خدمات درمانی به این عزیزان بیشتر احساس می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ما این سعادت را داریم که به افرادی خدمت می‌کنیم که اوج ایثارگری را به منصه ظهور گذاشته‌اند و آرامش و آسایش امروز ما مدیون و مرهون همین ایثارگری‌هاست. تمامی مراکز طرف قرارداد با بیمه دی باید در مواجهه با ایثارگران ضمن تکریم، نهایت تلاش خود را برای خدمت به این عزیزان بکار ببندند.
رستمیان تأکید کرد: همه ما وظیفه داریم در مواجهه با ایثارگران با نهایت احترام رفتار و فضای آرامی را برای آنها فراهم کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 344895