جای من بهشت است...
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۹
شهید «مصطفی محمدی» در وصیت‌نامه خود نوشته است: «مادر جان و برادرهایم و همسر مهربانم هیچ نگران من نباشید که شهید شده‌ام من می‌دانم که روح من به درگاه الله پیوسته و جای من بهشت است و حتی اگر مادر و همسرم و خواهرم و برادرهایم نگرانی بکنید جای من ناراحت است.
جای من بهشت است...
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی شهید «مصطفی محمدی» از شهدای عملیات بیت‌المقدس است که در تاریخ هفتم شهریور 1329 در روستای مهمانک از توابع شهرستان مانه و سملقان به دنیا آمد. پدرش محمد برات نام داشت او کشاورز بود، ازدواج کرد و صاحب یک پسر شد و به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت.
«مصطفی محمدی» در تاریخ شانزدهم اردیبهشت 1361 با سمت آرپی‌جی‌زن در خرمشهر براثر اصابت ترکش به سرش شهید شد، و در زادگاهش به خاک سپرده شد.
بخشی از وصیت‌نامه شهید «مصطفی محمدی»
سلام به مادرم که بعد از خدا آخرین و عزیزترین موجودها نزد من هستی و من به وجود تو افتخار می‌کنم که چنین فرزندی را تربیت کردی که مایه افتخار اسلام باشد. سلام به برادرهایم و خواهرم و همسرم می‌رسانم.
مادر جان و برادرهایم و همسر مهربانم هیچ نگران من نباشید که شهید شده‌ام من می‌دانم که روح من به درگاه الله پیوسته و جای من بهشت است و حتی اگر مادر و همسرم و خواهرم و برادرهایم نگرانی بکنید جای من ناراحت است.
مادر جان مگر نمی‌دانی که امام حسین (ع) و حضرت علی (ع) به خاطر اسلام و قرآن به کجا پیوسته‌اند و حتی شهادت برای من و خانواده‌ام افتخاری است که نصیبم شده است و دیگر عرضی ندارم.
 
کد مطلب: 344940