داخلی صفحه قم خبر
 
​ تشکل ها نقش موثر در ارتقای کیقی خدمات و برگزاری بهتر برنامه ها دارند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۰
نشست اعضای تشکل آزادگان استان قم با مدیرکل بنیاد به منظور طرح مسایل و مشکلات و برنامه ر یزی بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برگزار شد.
​ تشکل ها نقش موثر در ارتقای کیقی خدمات و برگزاری بهتر برنامه ها دارند
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: به منظور بزرگداشت سالروز ورود آزادگان و با توجه به شرایط کنونی و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ضروری است ستادی با حضور آزادگان تشکیل و در خصوص نحوه بزرگداشت این روز برنامه ها و پیشنهادات ارایه شود.
 
حجت الاسلام حسن هنرمند در نشست با اعضای تشکل آزادگان استان قم افزود: نشست با اقشار ایثارگر به منظور بهره مندی از توان ایشان و انتقال مسایل جامعه ایثارگر و مشارکت ایثارگران در برگزاری هر چه بهتر برنامه ها و ارتقای سطح کیفی خدمات از اهمیت برخوردار است.
 
وی اضافه کرد: امروز مفتخریم خدمت گذار 557 آزاده بومی و 157 آزاد میهمان از سایر استانها در قم باشیم. هفته گذشته نشستی با نماینده مردم قم و رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس برگزار شد، حرکتهای خوبی در خصوص ایثارگران صورت گرفته و در قم هم تلاش داریم تا پیگیر حل مسایل ایثارگران باشیم.
 
مسئول تشکل آزادگان استان قم نیز در این نشست با اشاره به تشکیل این تشکل از سال 1390 به شکل هیات مذهبی افزود: زنده نگه داشتن قیام ابا عبداله (ع)و پرداختن به فلسفه قیام عاشورا، احیای خاطرات دوران اسارت، پیگیری مسایل و مشکلات آزادگان و بصیرت افزایی از اهداف عمده این هیات بود.
 
ناصر کریمی افزود: سال گذشته هیات آزادگان در قالب تشکل به ثبت رسید، در این 9 سال جلسات ماهانه آزادگان به صورت منظم و مستمر با استقبال جمعیت آزادگان برگزار شده است.   
 در این جلسه اعضای تشکل آزادگان به بیان مسایل و مشکلات جمعیت آزادگان استان قم پرداختند.
 
کد مطلب: 344956