تلاش بنیاد در جهت رضایت کامل ایثارگران از خدمات درمانی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۰
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: خانواده‌های شاهد و ایثارگر به ویژه گروه‌های خاص نباید برای هزینه‌های درمان دچار سردرگمی شوند و این کار باید با مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمه دی به گونه‌ای انجام شود که در پایان کار رضایت خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را به دنبال داشته باشد.
تلاش بنیاد در جهت رضایت کامل ایثارگران از خدمات درمانی است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا عباسپور روز چهارشنبه ۸ مردادماه در سفر به استان خراسان جنوبی با حضور در جلسه بررسی عملکرد بیمه دی استان بیان داشت: خانواده‌های شاهد و ایثارگران گوهرهای گران‌بهایی هسـتند که نزد ما به امانت سپرده ‌شده‌اند و امروز همه ما وظیفه‌ داریم جهت رفع مشکلات بیمه‌ای و درمانی این قشـر معزز تمام سعی و تلاش خود را به‌کارگیریم.
وی با تقدیر از تعامل بیمه دی استان خراسان جنوبی با بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خانواده‌های شاهد و ایثارگر به ویژه گروه‌های خاص نباید برای هزینه‌های درمان دچار سردرگمی شوند و این کار باید با مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمه دی به‌گونه‌ای انجام شود که در پایان کار رضایت خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را به دنبال داشته باشد.
در این جلسه که با حضور ایرج عربی مدیرعامل شرکت متد، حجت الاسلام محمدتقی عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی و معاونین بنیاد این استان، مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان خراسان جنوبی در سالن اجتماعات اداره کل بنیاد برگزار شد، حسنی مدیر بیمه دی استان به ارائه گزارشی از عملکرد بیمه دی استان خراسان جنوبی پرداخت.
عباسپور در بخش دیگری از سفر خود با خانواده شهید «محمدرضا حکمت»، پدر شهید و جانباز ۷۰ درصد «رضا خسروی» و جانباز «سید محمدرضا طالبی» دیدار و گفت‌وگو کرد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدارها اظهار داشت: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران الگویی برای جوانان به شمار می‌روند و دیدار با این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود. ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های جانبازان به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌ شده و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.
وی در ادامه تصریح کرد: امروز امنیت، آرامش و آسایشی که در جامعه وجود دارد، مدیون رشادت‌ها، فداکاری و ایثارگری‌های خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافرازی است که با اهدای جان و هستی خود از کیان این سرزمین دفاع کردند.
عباسپور در این دیدارها در جریان روند درمانی و مشکلات ایثارگران قرار گرفت.
وی در ادامه این سفر به همراه محمدرضا پور حاج رضایی مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار بیرجند بازدید کرد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در ابتدای سفر به استان خراسان جنوبی با حضور در گلزار مطهر شهدای شهرستان بیرجند نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
عباسپور همچنین با رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بیرجند دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار مسائلی چون ارائه خدمات درمانی به ایثارگران و راه‌اندازی دانشگاه توان‌بخشی در استان خراسان جنوبی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین در جلسه‌ مشترک معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با رییس و مسئولان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی موضوع بهره‌برداری از بخش توانبخشی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار خراسان جنوبی و همکاری برای ارائه خدمات توان‌بخشی به ایثارگران مورد بحث قرار گرفت.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی خواستار توجه به تعرفه‌های بیمارستانی در این استان شد و بر لزوم حفظ منزلت ایثارگران در زمینه دریافت خدمات تاکید کرد.
عباسپور در پایان سفر به خراسان جنوبی با استاندار این استان دیدار کرد.
وی در این دیدار به بیان نتایج این سفر و دیدارهای خود با مسئولین مختلف استان خراسان جنوبی در خصوص تکمیل و بهره‌برداری از بخش توانبخشی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار این استان و همکاری با هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی پرداخت.
در این دیدار همچنین زمینه‌های همکاری برای تهیه تجهیزات پزشکی و ارتز و پروتز بررسی شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 344987