توفیق خدمت به خانواده‌های معظم شهدا بزرگ‌ترین نعمت است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۵
سرپرست بنیاد استان همدان توفیق خدمت به خانواده‌های شهدا را بزرگ‌ترین نعمت عنوان کرد و افزود: برای ارائه خدمت بهینه به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و حل مشکلات این عزیزان، تمام توان و تلاش خود را به‌کار خواهیم بست.
توفیق خدمت به خانواده‌های معظم شهدا بزرگ‌ترین نعمت است
 
به گزارش «ایثار»، احمد عباسیه‌بزرگی در ششمین سفر شهرستانی خود در بازدید سرزده از بنیاد شهرستان تویسرکان، با سرکشی از محل کار کارکنان از چگونگی و نحوه عملکرد آنان در زمينه نظم اداری، تکریم و ميزان رضايت‌مندی جامعه هدف و نحوه خدمات‌دهی به این عزیزان مطلع شد.
سرپرست بنیاد استان همدان در نشست با کارکنان این بنیاد ضمن گرامی‌داشت یاد شهدای منا درحج سال ۱۳۶۶ و ۱۳۹۴ و با بیان اینکه در خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از هیچ کوششی دریغ نکنیم، گفت: هرچقدر به این عزیزان خدمت کنیم، با کاری که آن‌ها در ایثارگری و اهدای جان خود برای کشور و نظام انجام داده‌اند، قابل مقایسه نیست.
عباسیه‌بزرگی توفیق خدمت به خانواده‌های معظم شهدا را بزرگ‌ترین نعمت عنوان کرد و افزود: برای ارائه خدمت بهینه به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و حل مشکلات این عزیزان، تمام توان و تلاش خود را به‌کار خواهیم بست.
وی با بیان اینکه بر ما تکلیف شده است در استیفای حقوق جامعه هدف پرتلاش باشیم، تصریح کرد: همه ما برای خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران عضو یک خانواده هستیم و وظیفه خود می‌دانیم برای این امر معنوی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
عباسیه بزرگی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اظهار کرد: اگر فرمایشات مقام عظمای ولایت را در بیانیه گام دوم انقلاب، الگوی کار خود قرار دهیم و بر اساس آن حرکت کنیم، تردیدی نداشته باشیم که انقلاب اسلامی به حول و قوه الهی در ۴۰ سال بعدی دقیق‌تر و مصمم‌تر به اهداف خود خواهد رسید؛ زیرا انقلاب ما یک انقلاب الهی بوده و قطعا این انقلاب مقدمه‌ای برای ظهور امام زمان(عج) ارواحنا فدا است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 345076