خانواده‌های بابصیرت شهدا و ایثارگران مهم‌ترین سرمایه‌های نظام هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در دیدار با خانواده‌های شهیدان «حسن و اصغر متولی امامی»، گفت: مهم‌ترین سرمایه این نظام همین خانواده‌های بابصیرت شهدا و ایثارگران هستند.
خانواده‌های بابصیرت شهدا و ایثارگران مهم‌ترین سرمایه‌های نظام هستند
 
به گزارش «ایثار»، داریوش وکیلی در دیدار با خانواده شهیدان جاویدالاثر «حسن و اصغر متولی امامی» ضمن تجلیل از صبر و مجاهدت آن‌ها، با اشاره به دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی، گفت: جمعه خونین مکه و فریاد برائت از مشرکین شهدای آن روز، اینک به ثمر نشسته است و مسلمانان جهان اکنون عملا در کشورهای خود از مشرکین اعلام برائت می‌جویند و خیزش‌های مردمی نیز نتیجه فریادهای برائت جویانه این روز است که هیچ‌گاه خاموش نشده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان اضافه کرد: مهم‌ترین سرمایه این نظام همین خانواده‌های بابصیرت شهدا و ایثارگران هستند، چرا که عزت، امنیت، آسایش و اقتداری که امروز داریم، مرهون و مدیون مجاهدت‌های این مردان آسمانی و صبر و استقامت خانواده‌های معزز آنان است.
در پایان مادر شهیدان به بیان خاطراتی از این دو شهید پرداخت و به پاس صبر و شکیبایی این بزرگواران با اهدای لوح و قاب از آنان تجلیل شد.
لازم به ذکر است، شهید «اصغر متولی امامی» در سال ۶۵ در عملیات کربلای ۴ به فیض شهادت نائل آمد و پدر بزرگوارش «حسن متولی امامی» ۶ ماه بعد در سال ۶۶ در مراسم برائت از مشرکین در مناسک حج به فرزند شهیدش پیوست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 345082