ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است و خانواده های معظم شهدا بر خود ببالند که فرهنگ و منش آن‌ها، بستر مقاومت را شکل داده است.
ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر در نشست با رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی ،ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: هدف اصلی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و تکریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر است؛ توسعه و ترویج این فرهنگ متعالی، نیازمند همکاری و بسیج تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی است.
وی گفت: ماندگاری اسلام و پایداری انقلاب حاصل خون شهیدان است و خانواده شهدا بر خود ببالند که فرهنگ و منش آن‌ها، بستر مقاومت را شکل داده است.
مدیرکل بنیاد مرکزی در ادامه آمادگی بنیاد و تشکل‌های وابسته و ایثارگری را به‌منظور کمک به توسعه و بازسازی عتبات عالیات را اعلام کرد و گفت: حضور خانواده‌های شاهد و ایثارگر و کارکنان بنیاد در مشارکت و بازسازی عتبات، نشانگر اهمیت این موضوع و ارادت دوستداران اهل‌بیت علیهم‌السلام است.
وی گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران، همواره پرچم‌دار امور خیر و ایثار بوده‌اند و با کمک‌های نقدی خود به ستاد عتبات عالیات پیش قدم بوده و یاد و خاطره عزیزانشان را با این اقدام خیرخواهانه گرامی داشته‌اند.
انصاری‌فر در پایان اقدامات خادمان در ستاد بازسازی عتبات و عالیات را یک کار گمنام و ماندگار دانست و بیان کرد: این اقدام از لحاظ معنوی بسیار ارزشمند و تاثیر زیادی دارد و موجب خرسندی بنیاد و جامعه هدف است که با اعتماد بالا مشارکت می‌کنند. بنیاد هم در استمرار و تداوم این حرکت معنوی همانند قبل همکاری خواهد کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 345091