داخلی صفحه مازندران خبر
 
دیدار رییس بنیاد بابل با امام جمعه محترم این شهرستان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
رییس بنیاد بابل در دیدار با امام جمعه این شهرستان گزارشی از وضعیت و مشکلات جامعه ایثارگری را تشریح کرد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز گذشته با حضرت حجت الاسلام  و المسلمین روحانی امام جمعه محترم بابل دیدار و گفتگو کرد.
قلی پور در این دیدار ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و همچنین گرامیداشت دهه با عظمت امامت و ولایت، پیرامون مسائل خدمات و مشکلات درمان، اشتغال و معیشت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان بابل مواردی را به اطلاع امام جمعه محترم بابل رسانید.
رئیس بنیاد بابل اظهار امیدواری کرد دیون مربوط به حوزه درمان و آموزش نیز  وصول و پرداخت گردد تا در این حوزه ها به ویژه درمان مشکلات موجود برطرف گردد.
حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر به خصوص شهدای مظلوم مراسم خونین برائت از مشرکین مکه سال ۶۶ و همچنین شهدای معزز فاجعه منا، ابراز امیدواری نمودند ان شاءالله بنیاد در تداوم خدمت به یادگاران دفاع مقدس و خانواده های معظم و معزز شهید به ویژه والدین محترمشان بیش از پیش همت گمارده تا در این شرایط سخت آسیبی به این عزیزان نرسد.
وی از قلی پور خواست در آستانه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، ضمن توجه به سالها شکنجه، رنج و سختی دوران اسارت، به گونه ای مناسب از این عزیزان تجلیل به عمل آید.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 345144