ایثارگران صاحبان اصلی این انفلاب هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵
نوروزی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان گرمه گفت : شما ایثارگران عزیز به‌ویژه مادران شهدا صاحبان این انقلاب و نظام هستید چراکه با تقدیم دسته‌گل‌های خود سرفرازی و سربلندی این کشور را رقم زدید
ایثارگران صاحبان اصلی این انفلاب هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در راستای دیدار و تکریم خانواده‌های شهدا و انجام طرح سپاس نوروزی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه با حضور در بیمارستان حضرت جوادالائمه (ع) جاجرم از ایثارگران بستری به‌ویژه مادر سردار شهید عباس محرابی که به دلیل کهولت سن و بیماری در این بیمارستان بستری بودند دیدار و سر کشی کرد.
 در این دیدار نوروزی ضمن عیادت از این عزیزان و تبریک ایام دهه ولایت و امامت گفت: شما ایثارگران عزیز به‌ویژه مادران شهدا صاحبان این انقلاب و نظام هستید چراکه با تقدیم دسته‌گل‌های خود سرفرازی و سربلندی این کشور را رقم زدید.
 نوروزی در ادامه ضمن عیادت از مادر سردار شهید محرابی با پزشک معالج ، از نزدیک گفتگو و در جریان کامل مسائل و مشکلات درمانی این مادر گران‌قدر قرار گرفت.
خاطرنشان می‌گردد مادر سردار شهید محرابی دو فرزند خود را که یکی از فرزندانش جانباز بوده و به هم‌رزمان شهیدش در سال‌های گذشته پیوسته و دیگر فرزندش سردار عباس محرابی فرزند محمد بوده که در مورخه 9/9/1343 در شهر درق دیده به جهان گشوده و در مورخه 28/7/1362 در محل منطقه عملیاتی سردشت براثر اصابت مستقیم گلوله به شهادت رسیده است. یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد.
کد مطلب: 345180