شهدا با وقف جان خود، افتخار آفریدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان گفت: خانواده شهدا و ایثارگران ادامه‌دهنده راه شهدایشان هستند و با وقف اموالشان درراه خیر همانند شهدا که جان خود را درراه آزادگی وقف نموده و افتخار آفریدند، یاد خود و شهدایشان را ماندگار می‌نمایند.
شهدا با وقف جان خود، افتخار آفریدند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان در دهه ولایت و امامت طی دیدار از خانواده شهدای واقف، یاد و خاطره شهدا را گرامی و اقدام خانواده‌های معظم شهدا را در وقف اموال خود ارج نهاد.
رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان در این دیدارها گفت: خانواده‌های شهدا با تقدیم پاره تنشان بزرگ‌ترین واقفان جامعه هستند و امروزه نیز با انجام امور خیر یاد و خاطره شهیدانشان را زنده نگه‌داشته شده، راهی که ادامه فرهنگ حسینی و عاشورا است..
وی همچنین در این دیدارها گفت: شهدا کسانی بودند که جانشان را در طبق اخلاص نهاده و بدون هیچ چشم‌داشتی درراه حق و پیروزی اسلام فدا کردند و امروزه خانواده‌های این عزیزان با وقف اموال خود یاد آن‌ها را جاودان کردند.
 
رازقی همچنین عنوان کرد که در اعیاد قربان و غدیر والدین معظم شهید محمدقاسمیان و شهید محمدرضا خدا پناهی زمینی را وقف، ساخت حوزه در شهرستان شیروان نمودند..
کد مطلب: 345194