داخلی صفحه قم خبر
 
​حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز سامد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷
در راستای پاسخگویی به سوالات جامعه ایثارگر، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم صبح امروز یکشنبه 12 مرداد ماه در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ) حضور یافت.
​حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز سامد
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، حجت الاسلام حسن هنرمند ضمن حضور در  مرکز سامد مستقر در استانداری قم به مسایل و مشکلات و درخواست های جامعه ایثارگر استان پاسخ گفت و موضوعات مطرح شده  را مورد پیگیری قرار داد.
 
وی خاطر نشان کرد: این اقدام در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و به منظور ایجاد تسهیل در امر پاسخگویی از طریق جامعه ایثارگر با تلفن 111 مرکز سامد صورت گرفت.
  
حجت الاسلام هنرمند ادامه داد: در دفتر مرکز پاسخگویی الکترونیکی ارتباط مردم و  دولت،  علاوه بر مدیرکل، معاونان بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم  نیز به منظور ارایه پاسخهای تکمیلی و جامع حضور یافتند.

وی اضافه کرد: تسریع در امر پاسخگویی، کاهش هزینه ها  و عدم نیاز به مراجعه حضوری _به خصوص برای والدین شهدا با کهولت سن و جانبازان معظم با شرایط مجروحیت_ و برقراری ارتباط مستقیم با مدیرکل از  مزایای طرح سامد است.

در این طرح که از ساعت 10 تا 12 و بر اساس زمانبندی مشخص انجام می شود، مدیران کل استان با حضور در مرکز سامد، به‌صورت تلفنی پاسخگوی ارباب‌رجوع حوزه کاری خود هستند.
 
کد مطلب: 345210