شهدا و ایثارگران شناسنامه و افتخار هر شهر، روستا و یا محله هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهر بابا حیدر گفت: شهدا و ایثارگران شناسنامه و افتخار هر شهر، روستا و یا محله هستند.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان با همراهی  امام‌جمعه بخش بابا حیدر و فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت امام حسین (ع) بابا حیدر با خانواده معظم شهدا و ایثارگران عضو ستاد نماز جمعه بخش بابا حیدر دیدار و تجلیل کرد.

روح اله عسگری در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: هدف از دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران تجدید میثاق مجدد با آرمان‌های شهدا و تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران است.

عسگری در ادامه گفت: شهدا و ایثارگران شناسنامه و افتخار هر شهر، روستا و یا محله هستند.

وی در ادامه با اشاره به ملاقات با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اردل فارسان و کوهرنگ و کیار گفت: بنیاد شهید شهرستان با ایجاد ارتباط و تعامل با مسئولین در جهت رفع مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران تلاش خواهد کرد.

یاوری امام‌جمعه بابا حیدر در این دیدار ضمن تبریک سالروز برگزاری اولین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی به امامت حضرت آیت‌الله طالقانی (ره) و ایام هفته امامت و ولایت گفت: این روز مربوط به همه ملت ایران هست و ما وظیفه خود دانستیم تا با دیدار خانواده معظم شهدا و ایثارگران و احترام به مقام شامخ شهدا و خانواده آنان این روز را گرامی بداریم.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 345235