داخلی صفحه زنجان خبر
 
​استاندار زنجان تاکید کرد:
همه آثار و اسناد کنگره ۳۰۰۰ شهید زنجان باید مکتوب شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷
استاندار زنجان، با بیان اینکه یاد و خاطره شهیدان برای همیشه زنده بماند،گفت: باید تمام آثار و اسناد کنگره مکتوب شود.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، فتح الله حقیقی در جلسه هماهنگی کنگره سه هزار شهید استان در محل استانداری زنجان، گفت: با همکاری دبیرخانه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید این استان و دفتر فناوری اطلاعات استانداری، سایت اینترنتی مخصوص کنگره، طراحی می‌شود تا تمام صورتجلسات، گفت‌وگوها، مطالب، محتوا و اقدامات انجام شده برای اطلاع عموم مردم و مدیران در آن بارگذاری شود.
وی با انتقاد از مدیرانی که بدون عذر موجه در جلسات ارزشی، شرکت نکرده و نماینده اعزام می‌کنند، اظهار داشت: جلسات ارزشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا از خود گذشتگی شهیدان است که سبب شده تا امروز با امنیت کامل در دور این میزها بنشینیم لذا مدیران باید با حساسیت بیشتر و با عشق و علاقه در این جلسات حضور یابند تا بتوانیم با برنامه‌ریزی لازم، کنگره‌ای در شان شهدای زنجان برگزار کنیم.
این مقام مسئول با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا اعتبار اعلامی از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه در اسرع وقت، تامین و به دبیرخانه کنگره پرداخت شود، تصریح کرد: مدیران استان نباید فقط منتظر این اعتبار باشند بلکه انتظار می‌رود برای جذب اعتبار از سازمان مرکزی و وزارتخانه خود تلاش کنند.
حقیقی تاکید کرد: تمام ستادهای فرعی در شهرستانها نیز باید به ریاست فرمانداران تشکیل شود.
استاندار زنجان گفت: کمیته‌ای متشکل از بخش خصوصی، خیران و صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی استان تشکیل شود تا در راستای برگزاری هرچه بهتر این کنگره به آن‌ها نیز وظایفی سپرده شود.
وی افزود: انتظار می‌رود در این شرایط، همه برای برگزاری زیبنده کنگره شهدا کمک کنند.
حقیقی با تاکید بر فضاسازی مناسب شهرها اظهار داشت: برخی از تصاویر شهدا در داخل شهرها نیاز به تعویض دارند که بنیاد شهید و امور ایثارگران باید این موضوع را پیگیری کرده و فرمانداران نیز در این رابطه کمک کنند.
وی ابراز کرد: تمام آثار و اسناد کنگره برای ماندگاری آن باید مکتوب شوند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 345236