​دیدار با خانواده شهدا وظیفه مسئولین است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵
سرپرست بنیاد شهرستان فارسان در دیدار با خانواده شهدای منا گفت: وظیفه خود دانستیم با همراهی مسئولین به مناسبت سالروز شهادت شهدای حادثه منا به حضور خانواده این عزیزان برسیم و یاد آن شهدا و مهاجران الی الله را گرامی بداریم.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ هم‌زمان با فرارسیدن عید سعید قربان از همسر و فرزندان مهاجر الی الله شهید حاج هرمز داوودی در روستای کران از توابع شهرستان فارسان با حضور ملک پور امام جمعه فارسان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان، چراغی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فارسان و اعضای شورای اسلامی روستای کران تجلیل به عمل آمد.

 در این دیدار ملک پور امام جمعه فارسان ضمن تبریک عید سعید قربان و همچنین فرارسیدن ایام هفته امامت و ولایت به جایگاه و فلسفه مناسک حج و عید قربان نزد خداوند متعال اشاره کرد و گفت یقیناً افرادی که در حادثه منا جان خود را از دست دادند مهاجران الی الله و در صف شهدا قرار دارند.

 در ادامه عسگری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فارسان با گرامیداشت یاد شهدای منا به حدیث شریف پیامبر اسلام (ص) اشاره کرد که پیامبر اسلام فرمود: کسی که مهاجر الی الله از دنیا برود روز قیامت با شهدای بدر محشور می‌شود.

 وی گفت: وظیفه خود دانستیم به اتفاق امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان به مناسبت سالروز شهادت شهدای حادثه منا به حضور برسیم و یاد آن شهدا و مهاجران الی الله را گرامی بداریم.

گفتنی است شهیدان حاج عبدالصالح جهانبازی، حاج هرمز داوودی و شهید حاج مهدی قلی علی پور در حادثه منا به شهادت رسیدند که یاد و نامشان را گرامی می‌داریم.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 345261