داخلی صفحه ایلام تبريک، تسليت
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی خطاب به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران، روز خبرنگار را تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان ایلام به مناسبت روز خبرنگار
 
 
به گزارش ایثــــــــــــــار ، متن کامل این پیام به شرح زیر است :
 
فرا رسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگار رابه تمامی فعالان عرصه اطلاع رسانی صمیمانه تبریک عرض نموده و یاد و خاطره شهدای عرصه خبر و اطلاع رسانی را گرامی می‌داریم.
۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند. طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست درهم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند ارزش خدایی به خود گیرد.
رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی و مردم‌سالاری، آینه بی‌کم و کاست توانمندی‌ها و پیشرفت و نقاط ضعف ها و کمبودها هستند و خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌اند، خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌هاست.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی استان ایلام، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌ها و خدمات نظام اسلامی‌مان قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشای استان، که آگاهی را حق مردم می‌دانید و برای تحقق و تبلور محبت و اعتدال در کشور و نیز و رشد و باروری اندیشه همنوعان خود خستگی‌ناپذیر و پرتلاش می‌کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای انسان‌ساز دین مبین اسلام را از خداوند متعال خواهانم.  
 
 
سلیمان رستمیان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
 
کد مطلب: 214031