داخلی صفحه شهرستان های استان تهران تبريک، تسليت
 
​پیام تسلیت مدیرکل بنیادشهید‌شهرستان‌های تهران به مناسبت شهادت جانباز «میر سلامت گنجی »
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۱
به گزارش«ایثار»، عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیادشهید‌شهرستان‌های تهران به مناسبت شهادت جانباز «میر سلامت گنجی » پیام تسلیتی صادر کرد، در این پیام آمده است:
​پیام تسلیت مدیرکل بنیادشهید‌شهرستان‌های تهران به مناسبت شهادت جانباز «میر سلامت  گنجی »
 
خانواده محترم جانباز سرافراز «میرسلامت  گنجی»
سلام علیکم؛
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُون
شهادت، نوشیدن شراب مستانه لقاءالله و اذن ورود به حیات عند الرب و ضیافت الله در جوار سید الشهدای ابدیت تاریخ حسین ابن علی(ع) است.
جانباز مبارز نستوه شهيدمیر سلامت گنجی مردی دیگر از تبار صالحان پس از تحمل سال ها تحمل جراحات و رنج ناشی از جانبازی به آسمان پر کشید و همگان را متاثر کرد.
مقام ایثارگری و مرام انقلابی شهيد میر سلامت گنجی را ارج نهاده و یاد و خاطره‌ اين بزرگوار را گرامی می‌داریم. امید است با اتصال کالبد رنجور و روح پر تمنای اين بزرگ مرد به همرزمان شهیدش، مشمول رحمت لایزال ربوبی گردد و راه و مرام او استمرار يابد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز گنجی و مردم شهيدپرور و ولايتمدار اسلامشهر، از خداوند منان برای آن سفر کرده حشر با پیامبر(ص) و آل او و برای خانواده محترم و کلیه بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

«میرسلامت گنجی» از جانبازان 70 درصد دوران دفاع مقدس شهرستان اسلامشهر بود که بر اثر جراحات وارده ناشی از جنگ تحمیلی در روز24شهریورماه 97مصادف با روز پنجم محرم  به شهادت رسید
کد مطلب: 259247
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور